O nás

   Firma zahájila svoji činnost v roce 1991. V prvopočátku se zabývala výrobou hraček, exportovaných do některých státu západní Evropy a také na malosériovou výrobou židlí a jídelních stolů. Od roku 1994 se společnost zaměřila na realizace bytových a komerčních interiérů. Specializace na tento typ zakázek s sebou přinesla nutnost získávání zkušeností se zpracováním nejenom tradičních nábytkářských materiálů jako MDF, HPL, lamino, dýha, masiv ale také textil, kůže, sklo, plasty, kámen a veškeré druhy kovů.

  Během dlouhé historie jsme uskutečnili náročné bytové projekty i komerční interiéry renomovaných firem. V posledních letech firma získala možnost pracovat po celé Evropě, kde zrealizovala mnoho zajímavých interiérů ve spolupráci s architekty nebo na základě vlastních projektů.

 V roce 2013 se firma přestěhovala do větších prostor, které vybavila novými CNC stroji a následně se stala společností s ručením omezeným. Pro rok 2015 je plánována další investice pro navýšení výrobních kapacit.

„Náš závazek je přinášet hodnotu zákazníkům, poskytováním kvalitních služeb v oblasti bytových i komerčních interiérů za přijatelné ceny a učinit tak jejich každodenní život pohodlnějším a příjemnějším.”